Gabinet Rozwoju Osobistego i Terapii Naturalnych
Ewa Miklaszewska

Niedziałkowskiego 5B/1
72-600 Świnoujście

tel. +48 502 652 664

ewa@miklaszewska.pl
www.miklaszewska.pl

O mnie

Swoją przygodę z rozwojem osobistym rozpoczęłam w 1982 r. Czułam, że istnieje coś więcej niż to co widzę, słyszę i świadomie czuję, że jest coś niewidzialnego i nieuchwytnego, co ma na mnie wpływ i prowadzi mnie. Postanowiłam zainteresować się "tym czymś". Były to czasy, w których nie było na ten temat ani literatury, ani szkoleń, ani internetu. Pozostało mi obserwowanie siebie, analizowanie dlaczego tak, a nie inaczej się zachowuję, jakie są moje motywacje. Szybko pojawiać zaczęli się na mojej drodze radiesteci i bioterapeuci - od nich chłonęłam wiedzę i nauczyłam się pracować wahadłem. W ten sposób, mając już jakieś narzędzie, zaczęłam pracować z energią, poznawać siebie i mechanizmy funkcjonujące we mnie, zaczęłam obserwować innych i coraz bardziej interesowałam się tym, jak funkcjonuje ludzki umysł. Był to dla mnie okres nauki skupiania się na sobie i stworzenia przestrzeni dla rozwoju intuicji. Później pojawiły się książki i szkolenia, które bardzo pomogły mi poszerzać świadomość i coraz bardziej rozumieć siebie.

W 1997 r. zachorowałam na raka - to był ogromny przełom w moim życiu. Wykorzystałam całą swoją wiedzę i doświadczenie, zrozumiałam, że to ja jestem odpowiedzialna za tą chorobę, że to moje, na nieświadomym poziomie, ograniczające przekonania i moje wewnętrzne konflikty doprowadziły mnie do tego miejsca. Poczułam po raz pierwszy w sobie potężną siłę - wiedziałam, że będę zdrowa. Dzięki tej chorobie, moja podróż w głąb siebie stała się bardziej świadoma i pasjonująca. Dzisiaj uważam, że jest to najpiękniejsza rzecz, jaka przydarzyła się w moim życiu. Droga świadomego życia i odkrywania swojej prawdziwej tożsamości, na którą weszłam w 82 r. trwa do dziś i będzie trwała do końca mojego życia. Jest to fascynująca podróż, dająca mi coraz większe zrozumienie siebie, otaczającego mnie świata, to przekraczanie własnych ograniczeń i wychodzenie poza narzucane społeczne ramy postępowania.

Swoją wiedzę i kwalifikacje zdobywam na licznych szkoleniach - zawsze staram się korzystać z wiedzy autorytetów i być jak najbliżej twórcy danej metody. Wszystko, czego się uczę, sprawdzam na sobie, tak więc metody, które wykorzystuję w pracy są przetestowane na mnie i wielokrotnie sprawdziły się na innych. Uczę się również od każdej osoby, którą w swoim życiu spotykam - każdy jest inny, każdy patrzy na świat przez pryzmat swoich doświadczeń i każdy jest dla mnie inspiracją.

W moim rozwoju dotarłam do tego momentu, że mogę i chcę przekazywać moją wiedzę i doświadczenia innym.


Moją misją jest inspirowanie innych do życia pełnego miłości, szczęścia, radości, dostatku i spełnienia.


Czym się kieruję w życiu

 • sama tworzę swoje życie i jestem za nie w pełni odpowiedzialna;
 • to, co myślę i mówię staje się moją rzeczywistością;
 • otrzymuję od życia wszystko w odpowiednim momencie i w odpowiednich ilościach;
 • doceniam to co już osiągnęłam, jestem wdzięczna za wszystko, co się w moim życiu zdarza;
 • nie mam problemów, mam tylko sprawy do załatwienia;
 • w każdej sytuacji mam kilka rozwiązań;
 • zawsze uważnie słucham, co mówią inni;
 • szanuję czyjeś poglądy - każdy patrzy na życie przez pryzmat swoich doświadczeń;
 • rozmawiam szczerze z innymi - mówię otwarcie, co czuję i czego potrzebuję, bo nigdy nie wiem, jakiej informacji potrzebuje druga osoba, czy sprawię tym komuś smutek, czy radość;
 • zawsze jestem sobą, nie udaję, żeby się komuś przypodobać - nie jestem w stanie zadowolić wszystkich;
 • wierzę, że ludzie są z natury dobrzy i mają dobre intencje, nie wszyscy otrzymali jednak wystarczająco dużo miłości;
 • wszyscy jesteśmy tacy sami, każdy ma jednak inną drogę do przejścia i inne lekcje do przerobienia;