Gabinet Rozwoju Osobistego i Terapii Naturalnych
Ewa Miklaszewska

Niedziałkowskiego 5B/1
72-600 Świnoujście

tel. +48 502 652 664

ewa@miklaszewska.pl
www.miklaszewska.pl

Moje pasje

  • Ciągły rozwój na wszystkich poziomach, pogłębianie wiedzy o sobie i otaczającym świecie, podnoszenie jakości swojego życia.
  • Dzielenie się wiedzą i swoimi umiejętnościami z innym.
  • Pokonywanie swoich wewnętrznych ograniczeń

- dotychczas chodziłam po rozżarzonych węglach, łamałam deskę, łamałam strzałę.


- skoczyłam ze spadochronem z wysokości 4000 metrów,


- uczestniczyłam w canyoningu (pokonywanie górskich rzek przy użyciu sprzętu alpinistycznego, schodzenie na linach z wysokości ok. 16m, skoki do studni o 5m głębokości itp.), raftingu (spływ pontonem w dół rwącej górskiej rzeki pokonując różne przełomy).


  • Podróże - fascynują mnie szczególnie miejsca z dala od cywilizacji. Uwielbiam obserwować naturę, czuć jej mądrość i potęgę, cieszyć się pięknymi widokami. To również obcowanie z ludźmi o zupełnie innym postrzeganiu rzeczywistości

Cudowne jeziora i fiordy Finlandii - tam nauczyłam się bycia w ciszy, odczuwania jej wokół siebie, wsłuchiwania się w nią i obserwacji natury - doświadczyłam jedności z tym co mnie otacza. To stan, którego nie da się opisać przy pomocy żadnych słów.

Wyprawa do Indonezji - przez cały okres miałam wrażenie, że czas się zatrzymał. Podczas tego pobytu nauczyłam się żyć chwilą obecną, obserwować i doświadczać siebie. Spędzałam czas głównie w miejscach gdzie nie było turystów. Niezapomniane wrażenia z canyoningu czy raftingu, gdzie dotarłam do serca Bali - skały, woda i cudowna tropikalna roślinność . To czas spędzony tam, gdzie tylko wodzie wolno dopłynąć.