Gabinet Rozwoju Osobistego i Terapii Naturalnych
Ewa Miklaszewska

Niedziałkowskiego 5B/1
72-600 Świnoujście

tel. +48 502 652 664

ewa@miklaszewska.pl
www.miklaszewska.pl

Terapie

Pulsing (Holistyczna Terapia Pulsacyjna)

Metoda pracy z ciałem. Pulsing to praca z elementem wody (ok. 80% naszego ciała to woda). Ciało wprowadza się w kołysanie w odpowiednim rytmie, podobnym do rytmu bicia serca w łonie matki (120 - 160 uderzeń na minutę). Pojawia się wrażenie "bycia w łonie", czyli pełnego poczucia bezpieczeństwa, ochrony i wsparcia.

Więcej informacji »

Terapia Linii Czasu™ (Time Line Therapy™)

Pozwala na uwolnienie się od negatywnych emocji, ograniczających decyzji i przekonań. TLT™ umożliwia uporządkowanie swojej przeszłości i przyszłości oraz wyznaczanie silnych celów na przyszłość.

Więcej informacji »

Tapping Emocjonalny
EFT (Techniki Emocjonalnej Wolności)

Opukiwanie odpowiednich punktów akupunkturowych znajdujących się wzdłuż kanałów energetycznych ciała. Usunięcie blokad emocjonalnych umożliwia naturalny przepływ energii i przywraca równowagę emocjonalną i fizyczną.

Więcej informacji »

Su Jok (Su Dżok)

Terapia wykorzystuje powiązanie układów wewnętrznych naszego ciała z punktami witalnymi na dłoniach (Su w jęz. koreańskim - dłoń) i stopach (Jok w jęz. koreańskim - stopa). Polega na odwzorowaniu narządów, układów i części ciała na dłoni lub stopie i stymulowaniu ich.

Więcej informacji »

Reiki

Zabieg energetyczny polegający na przekazaniu "Uniwersalnej Energii Życia" - niweluje blokady energetyczne i pobudza organizm do zdrowienia.

Więcej informacji »